Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
Yuuki
08 maj 2013 : 14:53
Zarejestrowany #1203
Dołączył: 14 lut 2013 : 14:06
postów: 3
Wiecie który szpital w okolicy ma najlepsze oddziały rehabilitacyjne? Z góry dziękuje za informacje.
Powrót do góry
amenito
29 lip 2017 : 09:31
Zarejestrowany #3454
Dołączył: 27 lip 2017 : 06:43
postów: 5
Ja nie wiem, ale zapraszam do skorzystania z badań genetycznych. Może dzięki nim uda się niektórym z nas uniknąć rozwoju groźnych chorób w przyszłości. https://zdrowegeny.pl/poradnik/badania-dna
Powrót do góry
agness
30 paź 2020 : 11:59
Zarejestrowany #4662
Dołączył: 08 paź 2020 : 10:22
postów: 57
Wiesz nie wiem, dokładnie jaki interesuje Cię rejon. Ale nawet jeżeli byłoby daleko Ci do Warszawy, to i tak warto pojechać do dobrego, sprawdzonego specjalisty. W końcu chodzi tutaj o zdrowie. Jakby co w Centrum Medycznym Gamma znajdziesz profesjonalnych rehabilitantów, którzy dysponują innowacyjnym sprzętem do przeprowadzania poszczególnych ćwiczeń. Mają ogromną wiedzę, a więc starannie opracują odpowiednie metody leczenia do danego pacjenta. Do każdego człowieka i jego problemu podchodzą indywidualnie, dlatego są tak skuteczni. Co do płatności - bo można tylko prywatnie się u nich leczyć... To w sumie nie ma problemu, ponieważ mają nawet systemy ratalne, a także system odraczania płatności.
Powrót do góry
Loka
18 sty 2021 : 20:16
Zarejestrowany #3323
Dołączył: 27 lut 2017 : 20:21
postów: 7
Trudno jest się obecnie dostać do rehabilitanta,dlatego też większość ludzi samodzielnie stara się sobie pomóc,kupując do własnego użytku aparat do magnetoterapii https://www.bardomed.pl/20-aparaty-do-magnetoterapii
Jest to aparat wykorzystujący pole magnetyczne,które działa przeciwbólowo,przeciwzapalnie i zmniejsza obrzęk.Aparatu może używać każdy z nas,jest on bezpieczny,łatwy w obsłudze i bardzo pomocny.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System