Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
talenciak
29 cze 2013 : 10:27
Zarejestrowany #1244
Dołączył: 29 cze 2013 : 10:21
postów: 2
Szukam dobrego mechanika, który zna się na instalacji gazowej. Potrzeba jest regulacja, być może jeszcze jakieś inne naprawy. Kogo możecie poleci? Chodzi mi naprawdę o warsztat z polecenia, z którego usług już korzystaliście? Na innym forum widziałem, że konkretnie do LPG ktoś polecał warsztat JM car service - kojarzycie może czy warto tam jechać? Mieszkam od niedawna w Gdańsku i nie za bardzo orientuje się w takich sprawach, a nie chcę trafić na kogoś nieuczciwego.
Powrót do góry
Barbara
23 paź 2013 : 06:46
Zarejestrowany #1360
Dołączył: 23 paź 2013 : 06:35
postów: 4
Ja także przyłączę się do pytania, do którego mechanika warto jechać jeśli chodzi o problemy z gazem w samochodzie???
Powrót do góry
agness
21 maj 2021 : 10:10
Zarejestrowany #4662
Dołączył: 08 paź 2020 : 10:22
postów: 57
Pewnie mieliście już w swoim życiu chociaż raz zdarzenie takie, że wasz samochód złapał usterkę podczas trasy.... Niesamowity człowiek przechodzi wtedy stres, nieprawdaż??? Ja całe szczęście wiem, że w razie czego mogę tutaj https://pomoc-drogowa-warszawa.supermechanik.pl zgłosić się pomoc drogową i szybko się pojawią. Bez takich fachowców byłoby ciężko.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System