Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
agness
21 lip 2021 : 06:33
Zarejestrowany #4662
Dołączył: 08 paź 2020 : 10:22
postów: 57
Hejka,

gdzie kupujecie materiały budowalne? Potrzebuje zbudować do mojego magazynu jeszcze dodatkowe konstrukcje i zastanawiam się gdzie najlepiej byłoby kupić takie artykuły, jak bloczki betonowe etc. W sumie w sieci znalazłam taką firmę https://betblok.pl/bloki-bloczki-elki-klocki-betonowe.html i nie wiem czy do nich się nie zgłosić, co wy na to?
Powrót do góry
Marlenaa
27 lip 2021 : 05:59
Zarejestrowany #5234
Dołączył: 31 mar 2021 : 13:32
postów: 8
Jeśli chodzi o materiały do stanu surowego, to tym u mnie zajmowała się firma, która nam dom stawiała dom. Bo uznaliśmy, że oni na swoim fachu się znają najlepiej i nie ma co kombinować. Ostatecznie chcemy, żeby ten dom stał lata. Ale za to jak już wykańczaliśmy to wszystkie produkty dla meblarstwa kupowaliśmy w jednym sprawdzonym miejscu. Mąż jest stolarzem, a my wychodzimy z założenia że fachowiec najlepiej na materiały, z którymi pracuje. Czasem można coś zrobić samemu wiadomo, ale stawienie domu powierzyłabym komuś obeznanemu.
Powrót do góry
basiatokacz
25 sie 2021 : 07:32
Zarejestrowany #4609
Dołączył: 10 wrz 2020 : 18:29
postów: 4
Jeśli chodzi o cegłę, którą można użyć do elewacji zewnętrznej, wewnętrznego ozdabiania ścian czy budowy ścianek to koniecznie musicie poznać Cegielnię Trojanowscy, która działa na rynku od ponad 40 lat. Cegła czerwona to jeden z produktów, który można zakupić u nich w bardzo korzystnych cenach. Co ważne cegły są nowe, nie posiadają wad i uszkodzeń.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System