Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Kursy i korepetycje
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Ostatnie Wolne Terminy !!! - >Dodatkowe lekcje, konwersacje z j.angielskiego - Dzieci i Młodzieź <-
Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
Jagienka
03 paź 2011 : 18:39
Zarejestrowany #421
Dołączył: 02 lip 2010 : 09:23
postów: 10
Witam serdecznie,

piszę swoje ogłoszenie ponownie , ponieważ ze względu na spore zainteresowanie moimi lekcjami chciałam jeszcze poinformować Państwa iż posiadam jeszcze ostatnie wolne terminy, także w weekendy. Zatem zapraszam do kontaktu, a poniżej trochę dodatkowych informacji:


Po ponownym wyjeździe do Anglii powróciłam do naszej cudnej Osowy i ponownie rozpoczęłam prowadzenie lekcji z j.angielskiego i to dla każdego:) !!!
Dla nowych osób coś o mnie: jestem absolwentką psychologii niegdyś mieszkającą przez dłuższy czas za granicą w USA i UK.Między innymi poprzez studia mam już spore doświadczenie w pracy z dziećmi i udzielałam już
dodatkowych lekcji z j. angielskego. Dojeżdżam do uczniów na terenie Osowy, bo też i tu mieszkam,ale za zgodą Rodziców lekcje mogą odbywać się u mnie. Uczę podstaw angielskiego jak i rozszerzonego angielskiego na poziomie średnim i zaawansowanym (gimnazjum,liceum). Prowadzę z dziećmi konwersacje w j.angielskim. Posiadam swoje materiały. Jestem cierpliwą i pogodną osobą, jeśli poszukują Państwo nauczyciela dla swojej pociechy
proszę o kontakt pod nr.: 513 044 449 .

- p.Jagienka S.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System