Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
mmmyszka
08 lis 2012 : 21:29
Zarejestrowany #942
Dołączył: 22 mar 2012 : 13:32
postów: 3
Przeprowadziłam się tu ponad rok temu,niestety wydaje mi sie że władze Osowy zdają sie nie zauważać jak bardzo dzielnica się rozbudowała.Utwardzone drogi? Tak ale na własny koszt.Wychodzę z domu i tonę w błocie,znajomi którzy mieszkają tu już 5 lat podobnie żeby nie było.Jak mieszkałam na Zabiance to nie rozstawałam sie z torebką na psie odchody a tutaj -śmietniki tylko w okolicy parku a potem pretensje że wszędzie psie kupy.A gdzie je do cholery wyrzucać?
KOSZMAR!!!!!!!
Powrót do góry
Gregi
13 lis 2012 : 15:05

Zarejestrowany #387
Dołączył: 29 maj 2010 : 12:04
postów: 41
mmmyszka napisał(a) ...

niestety wydaje mi sie że władze Osowy zdają sie nie zauważać jak bardzo dzielnica się rozbudowała.


Nie posiadamy "władz Osowy", skargi i wnioski do Prezydenta Adamowicza wszak On Włodarzem Gdańska.

mmmyszka napisał(a) ...
Utwardzone drogi? Tak ale na własny koszt.


Oj tam, oj tam.. miasto partycypuje w kosztach zawsze. Każdy po 1.000 pln - 1.500 pln i Miasto się dołoży. Taka lokalna inwestycja z mieszkańcami. Pięknie

mmmyszka napisał(a) ...
Wychodzę z domu i tonę w błocie,znajomi którzy mieszkają tu już 5 lat podobnie żeby nie było.


Po co wychodzisz a nie wyjeżdżasz? ;0 Samochód sobie kup to nie poczujesz zimnej wody z kałuży i błota w swoich butach, albo walonki zakup i grzeją i izolują.
Pociesz się, że jest nas tutaj co najmniej kilkaset osób które brodzą niczym bociany.
Wymyślają tzw. "piesze autobusy" dzieciaki do szkoły odprowadzać na piechotę, niezły Survival...
Taka nasza "dzielnia" właśnie, na pograniczu gmin, po macoszemu traktowana. Do tego w nocy ciemno i zero latarni, czasami aż strach wychodzić z domu, wypuszczać jesienią i zimą dzieci z domu.







Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru.
Alfred Hitchcock
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System