Wiadomośćpiłka nożna
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
niedziela 12 czerwca 2016 - 18:48:29

Iluzoryczne szanse Olimpii na awans

Niestety maleją szanse Olimpii Osowa na awans do IV ligi. Nasz zespół tylko zremisował z Orłem Trąbki Wielkie 3:3. Nie pomogły też nam Orlęta z Redy, które uległy w Rumi na boisku lidera aż 1:4. Tym samym teraz karty rozdaje Amator Kiełpino, który w ostatniej kolejce podejmie Orkana i musi wygrać, aby Olimpia mogła zrównać się z ekipą z Rumi punktami. My jedziemy na trudne spotkanie do Redy

Mecz z Orłem to wręcz przedziwna historia. Już w ósmej minucie trener Grembocki zdjął z boiska Wyrwińskiego, który rozpoczął spotkanie na tyle nieodpowiedzialnie, że został ukarany żółtą kartką.

Do tego po pierwszej połowie mimo kilku dobrych akcji przegrywaliśmy już 0:2. Tak więc druga odsłona to prawdziwa pogoń za zniwelowanie strat. Najpierw celnie strzelił Damian Podkański po asyście Słabego zaś Ickiewiczowi podawał Podkański.

Jednak bliżej wygranej była drużyna gości, która prowadziła 3:2. Na szczęście Dampc i jego gol dał nam remis, który w sumie jest chyba (co wynika z przebiegu gry) sukcesem.

Przed nami ostatnia kolejka V ligi, w której lider jedzie do Kiełpina, zaś my zagramy w Redzie.