WiadomośćJuniorki lepsze od Błyskawicy Niechanowo
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
niedziela 16 października 2016 - 11:55:43

Juniorki lepsze od Błyskawicy Niechanowo

Weekendowe potyczki juniorek starszych Olimpii Osowa już za nami. Ani przez moment nie mieliśmy wątpliwości, która z drużyn Olimpia czy Błyskawica Niechanowo, wyjdzie z tych potyczek zwycięsko. W sobotę osowianki wygrały 12:2, zaś w niedzielę 9:0. Z kompletem zwycięstw, nasza drużyna lideruje w grupie A.

W sobotę od początku widać było różnicę w potencjałach obu zespołów. Wszak w Olimpii mamy kilka zawodniczek, które na stałe zadomowiły się w seniorskim składzie. Pierwsza tercja 4:1, w drugiej kolejne celne trafienia. Ostatecznie 12:2, a najlepszą zawodniczką Katarzyna Pawłowska.

W niedzielę natomiast nasza obrona była jeszcze bardziej szczelna. cztery gole w pierwszej tercji, trzy w drugiej i dwa w ostatniej partii sprawiły, że wygraliśmy aż 9:0. A najlepszą w naszym zespole wybrano Alicje Stój.

Olimpia Osowa - Błyskawica Niechanowo 12:2
Olimpia Osowa - Błyskawica Niechanowo 9:0

Olimpia Osowa Gdańsk: Dominika Marzec, Patrycja Bernacka, Aleksandra Dąbek, Wiktoria Targońska, Katarzyna Pawłowska, Sandra Wołowska, Aleksandra Rulewska, Weronika Grądzka, Alicja Stój, Martyna Sumisławska, Roksana Polańska, Malwina Zagórska, Ewelina Nowaczyk, Karina Chmielecka, Natalia Rutecka, Dominika Poręba.