WiadomośćPKS MOS Zbąszyń dwukrotnie pokonany
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
niedziela 18 grudnia 2016 - 12:29:49

PKS MOS Zbąszyń dwukrotnie pokonany

Dobre wieści napłynęły do nas ze Zbąszynia. Właśnie na spotkania z PKS MOS udały się w ten weekend nasze seniorki. Obrończynie mistrzowskiego tytułu dwukrotnie pokonały groźne rywalki, w sobotę 8:2 oraz w niedzielę 5;2. Oznacza to ni mniej ni więcej, że zagramy podczas super finału Salming Ekstraligi. Zatem szukują się nam kolejne emocje w grze o najwyższe trofea z udziałem Olimpii Osowa.

Dwa zwycięstwa przywożą do Gdańska nasze seniorki,które pokonały na wyjeździe PKS MOS Zbąszyń.

W pierwszym spotkaniu stopniowo powiększaliśmy przewagę wygrywając każdą tercję.Ostatecznie wygraliśmy 8-2.

Niedzielny mecz rewanżowy zakończył nam się naszym zwycięstwem 5-2 i tylko druga tercja była na remis.

Te wyniki sprawiły, że już teraz możemy cieszyć się z awansu do Super Finału niezależnie od ostatnich naszych pojedynków z MLUKS Jedynka Trzebiatów, relacjonował trener Piotr Ludwichowski.