WiadomośćBal Sylwestrowy w Malinowym Ogrodzie
(Kategoria: Archiwum)
Dodane przez admin
czwartek 28 grudnia 2017 - 09:07:00


Bal sylwestrowy
w Malinowym Ogrodzie


Są takie miejsca w Osowej o których śmiało można powiedzieć, że stanowią wizytówkę naszej dzielnicy. Tym mianem można zdecydowanie określić restaurację "Malinowy Ogród". Mieszkańcy Osowej chętnie wybierają ten lokal jako doskonałe miejsce na rodzinne obiady, romantyczne kolacje i spotkania towarzyskie. Okazją by się tu wybrać jest Wielki Bal Sylwestrowy!


Urok i styl a przede wszystkim znakomita kuchnia "Malinowego Ogrodu", niejednokrotnie były doceniane przez specjalistów. Nagrody w prestiżowym konkursie Gastronom Pomorza mówią same za siebie. Czy potrzeba zatem lepszej rekomendacji by namówić Państwa na udział w Wielkim Balu Sylwestrowym? Zapraszamy zatem już 31 grudnia do Malinowego Ogrodu. To będzie wyjątkowa noc w towarzystwie niezapomnianych przebojów gwiazd polskiej i światowej estrady. Imprezę która trwać będzie do białego rana poprowadzi prezenter radiowy, Maciej Józefowicz. Na tę noc mistrz kuchni restauracji, przygotował wyjątkowe menu.

Personel Malinowego Ogrodu obiecuje nie tylko niesamowita ucztę kulinarną, ale też moc atrakcji jak pokaz fajerwerków, foto budkę i liczne konkursy.

Pełne MENU znajdą Państwo na stronie www.malinowyogrod.pl

logo_480_160.jpg

80-299 Gdańsk ul. Pegaza 2

Czynne od 12.30 do 20:00.
tel: 58 554 61 43
fax: 58 718 70 51
e-mail: info@malinowyogrod.pl
www.malinowyogrod.pl

Zobacz jak dojechać?
Źródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.4884 )