Wiadomośćpiłka nożna
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
czwartek 18 października 2018 - 19:53:04

Olimpia rocznik 2005 z kolejną wygraną

Sobota trzynastego października wbrew przesądom okazała się szczęśliwa dla piłkarzy Olimpii Osowa, którzy pod wodzą trenera Mariusza Radonia rozegrali swój kolejny mecz ligowy. Tym razem przyszło im zmierzyć się z drużyną klubu Jaguar Gdańsk. Od początku było wiadomo, że łatwo nie będzie.

Dzięki bramce Tomasza Chojnackiego pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Olimpii Osowa.

Po przerwie pod naszą bramką dzielnie bronioną przez Wiktora Nalewaję nie raz było gorąco. Drużyna Jaguara nie dała za wygraną i doprowadziła do remisu.

Jednak końcówka meczu to piękne drużynowe akcje w wykonaniu trampkarzy Olimpii Osowa. Po golu Juliana Ostapczuka i jedenastce Tomasza Chojnackiego mecz kończy się wynikiem 3:2 i zwycięstwem osowskich piłkarzy.