WiadomośćZapraszamy na "Wiosnę w Ogrodzie" do Rënk
(Kategoria: Archiwum)
Dodane przez admin
piątek 17 maja 2019 - 21:04:00


Zapraszamy na "Wiosnę
w Ogrodzie" do Rënk


„Wiosna w ogrodzie” ‘2019 odbywać się w dniach 17-19 maja 2019 roku w piątek 17 maja trwać będzie od godziny 12-ej do 18-ej, zaś w sobotę 18 i niedzielę 19 maja od 10-ej do 18-ej, na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk, w Gdańsku, przy ul. Wodnika 50. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców oraz gości na 17-ta już Ogólnopolską Wystawę Ogrodniczą połączoną z kiermaszem.Zaproszenie do udziału w Wystawie kierujemy do każdego – zarówno do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin, jak i do tych, którzy nie odkryli jeszcze piękna i mocy, jaką skrywają w sobie otaczająca nas zieleń oraz roślinność.

Jak co roku udział w naszej Wystawie gwarantują projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski.

Swoją obecność zapewniają również producenci urozmaiconej oferty artykułów niezbędnych do wyposażania ogrodów, tarasów, (chociażby takich jak donice, czy meble).

Nasi Wystawcy z wielką chęcią udzielą Państwu wielu cennych porad i wskazówek - jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz jakie rośliny gdzie posadzić, jakie trendy obowiązują obecnie w ogrodniczej branży.

Najnowsze trendy i możliwości aranżacji ogrodowych zaprezentują profesjonaliści, którzy na co dzień tworzą piękne tereny zielone. Wystawa połączona z kiermaszem przeznaczona jest nie tylko dla miłośników roślin i ogrodnictwa, ogrodów, ale także dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów.

Dodatkowo szeroką ofertę produktów przygotują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, win, miodów pitnych, a także wyrobów twórców ludowych.

Edukacyjny charakter imprezy oraz panująca specyficzna atmosfera sprawiają, że udział w niej biorą całe rodziny z naszego regionu. Podobnie jak w poprzednich latach, wystawie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, przy doskonałej współpracy z naszymi Partnerami, zapewniamy konkursy z nagrodami, dzięki czemu zarówno dorośli, jak i dzieci nie będą się nudzić. Dzieciom zapewniamy atrakcyjny plac zabaw oraz pokazy Straży Pożarnej i Policji.

Jak co roku gwarantujemy także konkursy dla Wystawców w sześciu kategoriach:
  • na najciekawszą aranżację stoiska Wystawy,
  • najciekawszy produkt, kwiat wiosenny,
  • najpiękniejsze drzewko i krzew
  • Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko Wystawy.

Spośród odwiedzających, którzy wezmą udział w głosowaniu na najpiękniejsze stoisko Wystawy, wylosowana zostanie nagroda główna - SKUTER!
Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia majowego weekendu w Rënku.

Szeroką ofertę gwarantują również nasi całoroczni Najemcy hali kwiatowej, którzy na co dzień prowadzą hurtową sprzedaż kwiatów i dekoracji.
Jak co roku wstęp na imprezę jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem na teren Wystawy obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 5,00 PLN za pojazd.

Bliższe informacje:

www.wiosnawogrodzie.pl www.renk.pl

Tak było dokładnie rok temu podczas Wiosny w OgrodzieWIĘCEJ ZDJĘĆ Z WIOSNY W OGRODZIE 2018 - TUTAJŹródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.5465 )