WiadomośćWysoka wygrana młodej Olimpii Osowa
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
sobota 08 czerwca 2019 - 10:48:50

Wysoka wygrana młodej Olimpii Osowa

W minioną sobotę (1 czerwca) drużyna Olimpii Osowa rocznik 2005 w roli gościa na pięknym boisku GKS Żukowo rozegrała swój przedostatni mecz ligowy rundy wiosennej. Nasz zespół od początku dyktował warunki gry. Jednak pomimo wielu dogodnych sytuacji pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

W przerwie trener Mariusz zmienił rozstawienie zawodników i jeszcze raz przedstawił główne założenia naszej taktyki. To poskutkowało. W drugiej połowie meczu gra praktycznie cały czas odbywała się na połowie drużyny gospodarzy, a wraz z końcowym gwizdkiem sędziego mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla Olimpii Osowa.

Bramki strzelili: Tomasz Chojnacki (3), Jan Szteler (2), Piotr Koseda (1). Trzeba przyznać, że zwycięstwo mogło być jeszcze bardzie okazałe, bo nasz zespół stworzył wiele sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. Brawa dla trenera Mariusz i zawodników drużyny Olimpii Osowa za walkę i zaciętą grę do końca.

W tym miejscu warto podkreślić, iż sukcesy osiągają również nasi młodsi koledzy, a informacje o tym na bieżąco ukazują się w lokalnych mediach oraz na stronie internetowej www.grembocki.pl

Chłopcy z rocznika 2005 to obecnie najstarsi piłkarze szkółki trenera Jacka Grembockiego działającej w ramach naszego osowskiego klubu sportowego Olimpia Osowa.

A wszystko zaczęło się kilka lat temu od grupki dzieci, które przyszły na trening i „wkręciły się” w piłkę nożną (poniżej kilka archiwalnych zdjęć). Następnie z każdym rokiem dochodziły kolejne roczniki. Obecnie w szkółce pod okiem wspaniałych szkoleniowców trenuje około 120 dzieci i młodzieży podzielonych na 7 grup wiekowych.

Wszystkich chętnych do przeżywania podobnych wrażeń, ale przede wszystkim miłego, aktywnego spędzenia czasu zapraszamy na treningi.