(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
czwartek 29 sierpnia 2019 - 06:13:15

Olimpia promuje
miasto Gdańsk

INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk od wielu lat odnosi sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Dziewięciokrotnie zdobywaliśmy mistrzostwo Polski w kategorii seniorek! Od lat jesteśmy wizytówką Gdańska, klubem, który może pochwalić się nie tylko licznymi medalami, ale również wzorowym szkoleniem dzieci i młodzieży.

W zakończonym sezonie zdobyliśmy aż 4 złote Medale Mistrzostw Polski. Złoto oprócz seniorek wywalczyły juniorski starsze, juniorki młodsze oraz dzieci! Nasza najmłodsza drużyna w świetnie zaprezentowała się podczas największego unihokejowego turnieju na świecie Prague Games 2019, gdzie zajęła drugie miejsce!

Po raz pierwszy w historii klubu do rozgrywek ligowych zgłosiliśmy męską drużynę seniorów.

Ogromny wysiłek kadry trenerów, zawodniczek oraz rzeszy przychylnych osób wspierających klub został doceniony przez Gdańsk
W dniu 26 lipca Vice Prezes klubu, Piotr Ludwichowski, podpisał umowę na promocję miasta Gdańska podczas rozgrywek Salming Ekstraligi Kobiet!

Serdecznie dziękujemy!

Tymczasem już w czwartek INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk wylatuje do Szwecji na międzynarodowy turniej organizowany przez nowy klub Kasi i Patrycji, Falkenberg IBK. Zagramy tam 4 dobre mecze z drużynami ligi szwedzkiej