WiadomośćPorażka unihokeistek w półfinale Pucharu Europy
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
sobota 12 października 2019 - 15:54:08


Porażka unihokeistek w półfinale Puchary Europy

Nie udało się naszym unihokeistkom awansować do finału rozgrywanego na Słowacji Pucharu Europy. Interplastic Olimpia Osowa uległa rosyjskiej drużynie Nauka-SAFU 1:4. Do pierwszej przerwy po golu Laury Łąckiej Olimpia prowadziła 1:0. Później gole zdobywały tylko zawodniczki z Rosji. Niestety popełniliśmy zbyt wiele błędów aby odnieść zwycięstwo. Rosjanki były dziś po prostu lep[sze, co potwierdzają nasi trenerzy.W przekroju całego meczu nasze rywalki były lepsze i gdyby nie rewelacyjna postawa w bramce Marioli Szarmach wynik byłby dużo wyższy. Zagraliśmy świetnie i mądrze,ale nie ustrzegliśmy się błędów w obronie, co skrzętnie wykorzystały przeciwniczki.

Mieliśmy też swoje szanse, których nie udało zamienić się na bramki. Kto wie czy wynik nie byłby wtedy lepszy i to my byśmy cieszyli się z awansu do finału. Zwycięstwa cieszą a porażki uczą i z takim przeświadczeniem wracamy do Gdańska.

Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom,którzy trzymali za nas kciuki przed monitorami oraz Pani Grażynie, Oli i Martynce za doping w całym turnieju.

INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk:
Mariola Szarmach, Oliwia Ryszewska, Weronika Grądzka, Malwina Zagórska, Karolina Damps, Laura Łącka, Jagoda Wieczorek, Marysia Szymańska, Daria Krason, Hania Samson, Ania Raczkowska, Paula Szpilman Malicka, Ewelina Nowaczyk, Wiktoria Targońska, Natalia Kupczak.


Źródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.5640 )