WiadomośćNaturalne wyroby z Kaszub w Osowej
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
poniedziałek 18 listopada 2019 - 02:26:00


Naturalne wyroby z Kaszub w Osowej

W czwartek 7 listopada, został otwarty w Osowej nowy sklep mięsny firmy GOSZ. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu mieszczącego się przy ulicy Balcerskiego 14 C. Otwarcie punktualnie o 10:00. Osowski sklep, będzie już dziewiątym obiektem firmy. Przez pierwszy tydzień właściciele udzielają 15% upustu na całą wartość zakupu, przez kolejny tydzień 10%, następnie do końca listopada 5% upustu.Nowo-otwierany sklep mięsny GOSZ (to już dziewiąty sklep)
Adres: Gdańsk Osowa ul. Wacława Balcerskiego 14C
Otwarcie: 7 listopada 2019r. godz. 10:00


Historia firmy:

Firma GOSZ powstała w 1987 roku. Początkowo Pani Gosz i jej syn Zdzisław we dwójkę zajmowali się sprzedażą mięsa i wyrobów wędliniarskich na gdyńskim ryneczku. Po niedługim czasie okazało się, że niezbędna będzie pomoc. Do dwójki założycieli dołączyły kolejne osoby - żona i córki pana Gosz. Rok 1992 był kolejnym bardzo ważnym momentem w rozwoju firmy. Właśnie wtedy w otoczeniu pięknych kaszubskich pastwisk otwarta została ubojnia, do której do dziś przyjeżdżają okoliczni rolnicy i sprzedają swoją trzodę chlewną.

„Od tego momentu mieliśmy całkowity wpływ na jakość produktów sprzedawanych w naszych sklepach.” Po wielu latach przygotowań, starannie zbieranych receptur, firma wykonała w 2014 roku kolejny ogromny krok jakim było rozpoczęcie produkcji wędlin z mięsa wieprzowego pochodzącego z własnej ubojni. „Czerpiąc z tego, co najlepsze w tradycji poszukujemy również nowych i zaskakujących smaków.” Dziś GOSZ to 50 osób, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na Państwa stołach mogły gościć najwyższej jakości mięsa i wędliny.

Rodzinna firma GOSZ, naturalnie z Kaszub.
www.naturalniezkaszub.pl
Facebook: Gosz - Naturalnie z KaszubTekst sponsorowany


Źródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.5657 )