WiadomośćMinimalna porażka naszych unihokeistów
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
sobota 21 grudnia 2019 - 19:03:16

Minimalna porażka naszych unihokeistów

O ogromnym pechu mogą mówić unihokeiści JohnnyBros Olimpii Osowa. Nasi zawodnicy ulegli najbardziej utytułowanej drużynie w Polsce Góralom Nowy Targ 4:5. Mimo porażki naszym zawodnikom należą się ogromne brawa. Znakomity mecz w naszej bramce rozegrał Adrian Bukowski, uznany najlepszym graczem w naszej ekipie.

Co prawda spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gości. To jednak Olimpia nie tylko wyrównała, ale po pierwszej tercji prowadziła 3:1. Optyczną przewagę w tym spotkaniu mieli przyjezdni. Górale mimo szybkiego rozgrywania, aż trzy razy nadziali się na efektowne kontry gospodarzy.

W drugiej odsłonie gra się wyrównała. Jednak to goście byli bardziej skuteczni. Mimo to przed decydująca tercją na tablicy wyników widniał remis 4:4.

W trzecie odsłonie padła jedynie jedna bramka. Konrad Stypuła wykorzystał podanie Macieja Tomalaka i nie dał szans Bukowskiemu. Mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla Górali Nowy targ. Ale osowianie zasługują na wielkie brawa za postawę w meczu z zespołem z Nowego Targu.

JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - KS Górale Nowy Targ 4:5

0:1 Stanisław Żuk (as. Konrad Pelczarski)
1:1 Błażej Rusiecki
2:1 Wojciech Kleister (as. Leszek Samson)
3:1 Wojciech Kleister (as. Błażej Rusiecki)
3:2 Dawid Pazdro (as. Jan Jaskierski)
3:3 Konrad Pelczarski (as. Kamil Barszczewski)
4:3 Filip Bukowski (as. Karol Barzowski)
4:4 Dawid Pazdro (as. Bartosz Gotkiewicz)