Wiadomośćunihokej
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
poniedziałek 06 stycznia 2020 - 09:55:53

Porażka unihokeistek w Nowym Targu

Nie mamy dobrych wieści dla kibiców unihokeja w Osowej. Nasze mistrzynie uległy w Nowym Targu Podhalu 4:7. Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, relacjonuje sztab szkoleniowy Olimpii. Popełnialiśmy dużo błędów indywidualnych i nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Fatalnie zagraliśmy drugą tercję, w której rywalki zdobyły trzy bramki, nie tracąc żadnej.

Trzecia odsłona to gonienie wyniku. Wyszliśmy wysokim pressingiem przez co góralki miały ogromny problem z wyjściem z własnej połowy. Taka gra doprowadziła nas do remisu. Gdy wydawało się, że kolejna bramka dla nas to kwestia czasu Podhale wyprowadziło zabójczą kontrę.

Próbowaliśmy doprowadzić do dogrywki ściągając bramkarza, ale gra w przewadze wyszła nam fatalnie. Góralki dwa razy dobiły nas pakując piłeczkę do pustej bramki. Tym samym po raz drugi w tym sezonie doznaliśmy porażki.

Podhalu gratulujemy cennego zwycięstwa!

Już za tydzień czeka nas kolejny bardzo ważny mecz. Zmierzymy się z Jedynką Trzebiatów. Niestety nie możemy zagrać we własnej hali i derby Północy odbędą się w hali widowiskowej w Bojanie, gdzie serdecznie zapraszamy naszych kibiców.

Źródło: Interplastic Olimpia Osowa