(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
sobota 11 stycznia 2020 - 19:24:33

Horror z happy endem
w Bojanie

O wielkim szczęściu mogą mówić nasze unihokeistki po sobotnim meczu z SUS Travel Jedynką Trzebiatów w hali w Bojanie. Interplastic Olimpia Osowa pokonała swoje rywali 8:7, jednak nasze mistrzynie zgotowały swoim kibicom prawdziwy horror. Dość powiedzieć, że podopieczne Pawła Ludwichowskiego prowadziły już 8:3, by dać sobie strzelić 4 gole w ostatniej tercji i były w ten sposób o krok od porażki.

Przebieg meczu to prawdziwy rollercoaster. Pierwsze dwie tercje pod kontrolą osowianek. Może jeszcze nie remisowa pierwsza, ale druga przebiegała zdecydowanie pod nasze dyktando. Dlatego wynik 7:3 po 40 minutach dawał wręcz pewną wygraną.

Do tego pierwszego gola w trzeciej odsłonie też zdobyły nasze mistrzynie. I wówczas się zaczęło...

Od staniu 8:3, celnie trafiały już tylko przyjezdne, które na dwie minuty przed końcem doprowadziły do stanu 8:7. Na szczęście naszym zawodniczkom udało się dowieźć wygraną do końca meczu.

Interplastic Olimpia Osowa - SUS Travel Jedynka Trzebiatów 8:7

Źródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto