Wiadomośćunihokej
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
Dodane przez admin
niedziela 16 lutego 2020 - 18:14:55


Kolejna unihokeistka potrzebuje pomocy

Niestety pech nie opuszcza unihokeistek Interplastic Olimpii Osowa. Kolejna nasza zawodniczka zerwała więzadła. Tym razem to Ania Raczkowska, która w spotkaniu z PKS MOS Zbąszyń uległa groźnej kontuzji. Niestety potwierdził się czarny scenariusz i diagnoza brzmi: zerwane więzadło krzyżowe. Tym samym Anię czeka operacja, na którą zbieramy fundusze. Liczymy na pomoc kibiców. W tej sytuacji liczy się czas. Na zabieg w ramach NFZ, czekalibyśmy około roku.

Wszyscy sympatycy Olimpii Osowa dobrze znają Anię Raczkowska. Niestety podczas meczu ligowego „Raczek” jak mówią do niej znajomi, uległa poważnej kontuzji zerwania więzadła krzyżowego w prawym kolanie. Jakby tego było mało uszkodzone zostały obie łąkotki.

Ania to nie tylko świetna zawodniczka, ale również młoda i głodna sukcesów trenerka. Ma na swoim koncie tytuły mistrzowskie wywalczone w poprzednim sezonie z juniorkami starszymi i młodszymi.

Na boisku nieustępliwa, prawdziwy wojownik. Sport to całe jej życie. Wychowanka trenera Marcina Zmiarowskiego z Noletu Żabi Róg, na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Gdyni. Niestety operacja z funduszy NFZ jest możliwa najszybciej za rok, dlatego konieczna jest kosztowna prywatna operacja. Pomóżmy jej szybko wrócić do zdrowia, pracy w szkole, klubie i na boisko! Każda złotówka się liczy! Pomagamy!

Link do zrzutki na operację Ani: https://zrzutka.pl/urr8y6


Źródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.5780 )