Wiadomośćpolicja informuje
(Kategoria: Gdańsk Osowa - Policja informuje)
Dodane przez admin
wtorek 13 października 2020 - 11:05:50


Narkotyki znalezione w bieliźnie

Kryminalni z komisariatu w Osowej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli schowane narkotyki. Policjanci przy jednym z nich, w bieliźnie, znaleźli ponad 20 porcji kokainy, a w mieszkaniu i aucie kolejnych 300 porcji różnych narkotyków m.in. kokainy, marihuany, środków psychotropowych. Drugi w swoją bieliznę włożył blisko 70 porcji różnych zakazanych środków.

Kilka dni temu kryminalni z Osowej zdobyli informację o tym, że dwóch młodych mieszkańców Gdańska ma przy sobie narkotyki. Policjanci dokładnie wiedzieli jakim autem będą jechali podejrzewani o posiadanie narkotyków mężczyźni. Kierowca hondy i pasażer zostali zatrzymani późnym wieczorem na jednej z ulic dzielnicy Osowa.

Kryminalni podczas przeszukania mężczyzn znaleźli przy nich schowane w bieliźnie różne środki odurzające i psychotropowe była to m.in. kokaina, mefedron, marihuana, amfetamina, tabletki ecstasy. Narkotyki ukryte również były w samochodzie i mieszkaniu 22-letniego mieszkańca Gdańska łącznie policjanci zabezpieczyli u mężczyzny ponad 320 porcji środków, które zostały poddane analizie przez biegłego. Przy 23 latku policjanci znaleźli blisko 70 porcji amfetaminy, marihuany i tabletek ecstasy, które ukrył w swoich majtkach.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, potem usłyszeli zarzuty. 22-latkowi ogłoszono zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych, a sąd aresztował go na najbliższe miesiące. 23-latek natomiast usłyszał zarzut posiadania narkotyków. 22-latkowi grozi 10 lat pozbawienia wolności, a jego starszemu koledze trzy lata.

KMP GdańskŹródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.6006 )