Wiadomośćunihokej
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
poniedziałek 23 listopada 2020 - 10:34:41

W miniony weekend grały unihokeistki

W świetnych humorach wróciły nasze zawodniczki z wyprawy na południe Polski. Pierwszy zespół Olimpii po meczu pełnym zwrotów akcji i piorunującej końcówce pokonał PUKS Trzebinia. Nie było to łatwe zadanie, gdyż rywalki zagrały świetne spotkanie i pokazały się z bardzo dobrej strony, relacjonuje trener Paweł Ludwichowski

W trzeciej tercji wyszły na prowadzenie i nasza sytuacja stała się bardzo trudna. Na szczęście czas wzięty 2,5 minuty przed końcem meczu pozwolił nabrać sił i ostudzić emocje, co zaowocowało 3 bramkami, które dały nam zwycięstwo 5-3. MVP meczu trafiło do rąk Patrycji Bernackiej.

Naszym rywalkom dziękujemy za świetne spotkanie i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Druga drużyna Olimpii skrzyżowała swoje kije z Podhalem Nowy Targ. Niestety szybko stracona bramka nieco podcięła im skrzydła, ale później z każdą chwilą poczynały sobie coraz lepiej. Oddały aż 18 strzałów, z czego jeden wylądował w siatce Podhala. Nasze dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony i z ich gry jesteśmy bardzo zadowoleni. Ostateczny wynik 8-1, a najlepszą zawodniczką meczu w naszej ekipie została Kasia Słonina.