WiadomośćPoznaj Vivę!
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
wtorek 22 czerwca 2021 - 01:09:00


Poznaj Vivę!

Jeśli mieszkać, to tylko w Osowej. A jeśli w Osowej, to najlepiej - w pięknym nowym budynku. I już wkrótce będzie ku temu dobra okazja, bo nasz lokalny deweloper, firma Pomorskie Domy, wystartowała właśnie z nowym projektem mieszkaniowym, przy ulicy Junony – mowa budynku VIVA. Poznajmy go bliżej. Jak widać na załączonych wizualizacjach, VIVA prezentuje się naprawdę znakomicie.Już na pierwszy rzut oka widać, że będzie to inwestycja o wyjątkowym charakterze - świetnie zaprojektowana bryła budynku przykuwa uwagę, a niewielka liczba dostępnych w nim mieszkań sprawia, że swobodnie można mówić tu o kameralnym charakterze Vivy.

Budynek pomieści łącznie 27 ustawnych lokali, w tym - sporo mniejszych, ale wciąż bardzo wygodnych 2-pokojowych mieszkań, w sam raz na każdą kieszeń (od 37 do 41 m2). W Vivie dostępne będą także mieszkania 3-pokojowe, zaprojektowane tak, by żyło się w nich naprawdę komfortowo (od 49 do 62 m2). Wszystkie lokale parterowe wzbogacimy o zielone ogrody, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach w ładne, słoneczne balkony.

Jak wspomnieliśmy już wyżej, Viva powstaje przy ulicy Junony, która spina ze sobą dwie ważne ulice w naszej dzielnicy - ulicę Wodnika i Barniewicką. Takie położenie gwarantuje sprawny dostęp do wszystkich ważnych punktów infrastruktury dzielnicy. W tym - centrów handlowych, sklepów i dyskontów, a także licznych przedszkoli, szkół i obiektów użyteczności publicznej (sale sportowe, parki, skwery). Warto pamiętać także o, położonym tuż obok, przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, a także wszystkich dobrach natury Osowej: dwóch pięknych jeziorach oraz Parku Krajobrazowym.

Na koniec dodajmy jeszcze, że oficjalna sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła, zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z deweloperem, który ma swoje biura także w naszej dzielnicy, przy ulicy Koziorożca 57. Jak widać na liście, jest już nawet kilka pierwszych rezerwacji, więc warto się spieszyć. A już z pewnością, warto odwiedzić Pomorskie Domy. Bo przecież – jeśli mieszkać, to tylko w Osowej. Czyż nie?


Opracował: Tomasz Kulpa

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY
ul. Koziorożca 32, Gdańsk Osowa
tel. 607 607 464
tel. 607 607 216
www.pomorskiedomy.pl
biuro@pomorskiedomy.pl

Tekst sponsorowany


Źródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.6173 )