WiadomośćJohnnyBros Olimpia Osowa promuje miasto Gdańsk
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
piątek 13 stycznia 2023 - 09:51:37

JohnnyBros Olimpia promuje miasto Gdańsk

Klub Sportowy OLIMPIA Osowa niedawno obchodził 70-lecie. Olimpia Osowa jest wspaniałą wizytówką miasta Gdańska oraz dzielnicy Osowa. Kolejny raz ogromny wysiłek kadry trenerskiej oraz zawodniczek i zawodników sekcji unihokeja został doceniany przez Miasto Gdańsk. Z dniem 10 stycznia 2023 roku wiceprezes Piotr Ludwichowski podpisał umowę na promocję Miasta Gdańska podczas rozgrywek Ekstraligi Unihokeja Kobiet.

Miniony sezon był bardzo owocny dla naszego klubu. Olimpia Osowa Gdańsk zdobyła aż 5 medali!W kategorii kobiet po pasjonujących meczach finałowych zajęliśmy 2 miejsce. Jeszcze lepiej poszło młodszym drużynom.

Juniorki starsze, juniorki młodsze i młodziczki zdobyły złote medale mistrzostw Polski! Historyczny sukces odniosły młodziczki i juniorki młodsze, które zdobyły dwa medale podczas świetnego turnieju w Uppsali ( Szwecja )! Aż 6 naszych zawodniczek zostało powołanych na Eliminacje Mistrzostw Świata we Włoszech, które odbędą się na przełomie stycznia i lutego.