WiadomośćSONO: zamieszkaj w Osowej!
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
środa 19 lipca 2023 - 05:54:56


SONO:
zamieszkaj w Osowej!


Pomorskie Domy znów budują w Osowej - tym razem będzie to niezwykle kameralna inwestycja SONO, którą deweloper postawi przy ulicy Antygony. Roboty budowlane już się rozpoczęły, ruszyła także sprzedaż mieszkań. SONO to niewielki, bo liczący jedynie 14 mieszkań budynek mieszkaniowy - firma zbuduje go tuż obok projektu Meritum, jednej z wcześniejszych zrealizowanych w naszej dzielnicy inwestycji.Na trzech kondygnacjach SONO dostępne będą 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o powierzchni od 31 m2 do 75 m2. - Każde z mieszkań przygotujemy w standardzie deweloperskim. Mieszkania na parterach to lokale z zielonymi ogrodami, z kolei każde z mieszkań na wyższej kondygnacji będzie wzbogacone o duży balkon - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Warto dodać, że lokale na najwyższej kondygnacji to mieszkania o ponadstandardowej wysokości - można je naprawdę ciekawie zaaranżować! A co jeszcze można znaleźć w SONO? - Wyposażymy nasz budynek w praktyczną halę garażową oraz komórki lokatorskie, zlokalizowane obok miejsc parkingowych w hali. Zadbamy także o części wspólne budynku. Jak zawsze, powstaną one w oparciu o indywidualny projekt aranżacyjny, a wszystkie elementy wystroju wykonane zostaną z wysokiej klasy materiałów budowlanych - dodaje Dariusz Malottke z Pomorskich Domów.

Ale piękne będą nie tylko wnętrza - doskonale wyglądać będzie także elewacja budynku, ozdobiona gustownymi płytami spiekowymi, a jego zwieńczeniem będzie piękny mansardowy dach. Zgodnie z deklaracją inwestora, projekt ma być gotowy jesienią 2024 roku.

Wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w SONO przy Antygony, zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży Pomorskie Domy - najlepiej odwiedzić inwestora w jego biurze przy ulicy Kielnieńskiej 57 (Gdańsk Osowa). - Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego, nasi doradcy chętnie udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji - dodaje Dariusz Malottke, przedstawiciel firmy Pomorskie Domy.

Opracował:
Tomasz Kulpa

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY
ul. Kielnieńska 57, Gdańsk Osowa
tel. 607 607 216, 607 607 464
www.pomorskiedomy.pl
biuro@pomorskiedomy.pl


Tekst sponsorowany


Źródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.6769 )