WiadomośćSłoneczna "Jesień w ogrodzie" w Rënk
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
sobota 16 września 2023 - 12:55:02


Słoneczna "Jesień
w ogrodzie" w Rënk


Tegoroczny kiermasz „Jesień w ogrodzie” co ważne rozpoczął się w blasku wrześniowego słońca. I taka piękna pogoda jak zwykle miała duży wpływ na frekwencję, która w tym roku dopisała. Zatem już od sobotniego przedpołudnia widać było, że zwiedzających i kupujących na tegorocznej edycji "Jesieni" nie zabraknie.Na zaproszenie do udziału w imprezie jak zwykle zareagowali wszyscy lubiący otaczać się pięknym światem roślin. Mimo, że tegoroczna edycja pokryła się z targami w Lubaniu, nie zabrakło wystawców. Swój udział z doskonałym asortymentem w atrakcyjnej cenie zapewnili doświadczeni ogrodnicy, producenci i szkółkarze z całej Polski.

Kiermasz, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez ogrodniczych skierowany jest nie tylko dla doświadczonych miłośników roślin i ogrodnictwa, ale również dla amatorów tej dziedziny.

Wrzesień to czas, w którym rolnicy posiadają bogatą ofertę plonów, co stanowi idealną okazję do sprzedaży owoców i warzyw.

Jak zawsze szeroką ofertę produktów przygotowali rolnicy, producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, wędlin, kaszubskiego chleba, drożdżówki i wyrobów twórców ludowych. Jak co roku zapewniono Klientom specjalną strefę GASTRO. Oprócz tradycyjnego grilla, były też foodrtucki.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci i nie tylko:
  • plac zabaw z darmowymi dmuchanymi zjeżdżalniami,
  • malowanie buziek, zwierzątka z balonów,
  • możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce – dla ochotników,
  • dwa rowery Blender Bike, służące do wykonania orzeźwiających koktajli owocowych,
  • wśród oferty Wystawców również swojskie chleby, smalec, drożdżówka, wędliny, miody, produkty pszczele, miody pitne, a także szeroka oferta gastronomiczna,
  • pokazy ratownicze Straży Pożarnej.

Tegoroczna edycja przewidziana została jak zawsze na dwa dni.

Źródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.6813 )