Wiadomośćunihokej
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
Dodane przez admin
poniedziałek 16 lutego 2026 - 16:46:06


JohnnyBros Olimpia znów powalczy o złoto

Okazałym zwycięstwem nasze zawodniczki udowodniły, że warto je wspierać. Wygrana w Warszawie jest tym bardziej wartościowa, gdyż na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego dała nam przepustkę do gry o złoto! Kolejny rok Olimpia Osowa Gdańsk będzie promować Miasto Gdańsk podczas rozgrywek unihokejowej Ekstraligi Kobiet!



Osowa24.jpg

Od lat Olimpia Osowa jest wizytówką miasta Gdańska oraz dzielnicy Osowa.

W Systemie Sportu Młodzieżowego zajęliśmy 1. miejsce w dyscyplinie unihokej!

Dziękujemy za wsparcie Miastu Gdańsk na czele z Panią Prezydent Aleksandrą Dulkiewicz.

JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Orlęta Warszawa 17:2 ( 5:0, 5:1, 7:1 )

Najlepsza zawodniczka: Zuzanna Kiełbicka

Osowa24.jpg



Źródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://osowa24.pl/news.php?extend.7231 )