Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
Loginka
15 sty 2021 : 11:38
Zarejestrowany #3984
Dołączył: 12 mar 2019 : 15:20
postów: 6
Czy faktycznie sport może uprawiać każdy i w każdym wieku?
Powrót do góry
Loka
18 sty 2021 : 17:29
Zarejestrowany #3323
Dołączył: 27 lut 2017 : 20:21
postów: 7
Według mnie,każdy może uprawiać sport,bez względu na wiek i status społeczny,wystarczy tylko trochę samodyscypliny i oczywiście chęci.Sport to zdrowie,nawet wtedy,kiedy uprawia się go sporadycznie,w końcu każda forma ruchu zasługuje na pochwałę.Chcąc czuć się wygodnie,komfortowo podczas uprawiania sportu,warto sprzęt sportowy i odzież kupować w sklepach sportowych.Poszukując wygodnej bluzy męskie warto zajrzeć do sklepu Hummel.Wiele kolorów,fasonów,wzorów,do wyboru, do koloru.
Powrót do góry
agness
20 lip 2021 : 20:05
Zarejestrowany #4662
Dołączył: 08 paź 2020 : 10:22
postów: 57
Owszem ruch jest czymś bardzo ważnym w naszym życiu, ale wiecie... To jeszcze nie wszystko.. Jak trenujemy to też musimy zadbać o zbilansowaną dietę, dlatego warto postawić na catering bez glutenu i laktozy czy też inny w zależności od waszych potrzeb. Wówczas będziecie mieć praktycznie wszystko co potrzeba do budowy swojej sylwetki itd.
Powrót do góry
wodna12
18 sty 2022 : 10:34
Zarejestrowany #5418
Dołączył: 05 maj 2021 : 13:38
postów: 5
Ja uważam, że można uprawiać sport w każdym wieku. Rodzajów sportu jest tyle, że głowa mała. Trzeba tylko dobrać odpowiedni do naszego zdrowia i kondycji organizmu ( jak ktoś ma słabe kości, to odradzam na przykład akrobatykę).
Dlatego najpierw najlepiej przejrzeć różne zajęcia, które odbywają się w okolicy, jak jeździectwo, morsowanie/pływanie, pole dance, ju-jitsu, step czy deska sup. I zapisać się na pierwsze próbne zajęcia. Jak się spodoba, to iśc do lekarza medycyny sportu, najlepiej prywatnie, wiadomo, żeby się przebadać pod kątem przeciwwskazań.

Ja na przykład zaczęłam chodzić na ju-jitsu, a dzięki takim badaniom w porę przestałam, bo okazało się że mam nadciśnienie i nie mogę brać udziału w sportach walki. Później zmieniłam matę na drążek pionowy i zaczęłam przygodę z pole dance, a teraz, latem planuję się przerzucić na pływanie na desce sup - przynajmniej trochę się opalę
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System