Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto :: Forum :: Przepisy kulinarne z sąsiedzkiej kuchni :: Inne
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Styl Wesela
Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
agness
02 gru 2021 : 17:34
Zarejestrowany #4662
Dołączył: 08 paź 2020 : 10:22
postów: 57
Witajcie.

Ja jestem ciekawa jakie macie podejście do ślubu i wesela? Czy jesteście w tej kwestii tradycjonalistami? Czy może oczekujecie czegoś oryginalnego? Chcecie się wyróżnić??? Ja ostatnio znalazłam artykuł https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/styl-wesela/ o stylach wesel. Nawet o niektórych nie wiedziałam...
Powrót do góry
JoannaKolodziej
13 lut 2022 : 15:40
Zarejestrowany #4829
Dołączył: 11 gru 2020 : 15:11
postów: 7
W dzisiejszych czasach bardzo wiele się zmienia w kwestii organizacji wesel. To już od nas zależy czy podążymy za aktualnymi trendami czy będzie szukać czegoś bardziej oryginalnego. Mi najbardziej podobały się kameralne wesela takie z lat powiedzmy 80tych. Miały swego rodzaju urok, który przecież możemy bez większego problemu skopiować. Podstawą będzie by znaleźć sale weselne na których będziemy mieli możliwość przystosowania ich do tych klimatów. A z pewnością znajdziemy je w większych miastach bo tam restauratorzy zrobią wszystko by zadowolić swoich klientów.


[ Edytowany 27 lut 2022 : 11:49 ]
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System