Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Sprzedam
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Sprzedam przewijak i komode oraz lozeczko z materacem dla dziecka
Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
baranek
11 wrz 2011 : 20:32
Zarejestrowany #663
Dołączył: 29 mar 2011 : 11:04
postów: 2
Witam!


Sprzedam przewijak z komoda IKEA oraz lozeczko firmy Gluck wraz z materacem.


Calosc uzywana WYLACZNIE przez moja coreczke:)


Przewijak zrobil moj tata a konkretnie to dorobil calosc do komody ze sklepu Ikea (3 szuflady).

Kolorystycznie jest dobrze dopasowane, wyglada moim zdaniem jak oryginal:) Na zdjeciach widac wieksza roznice niz w rzeczywistosci:)


Glowne wymiary (wziete z mebli firmy Vox): wysokosc calkowita 96cm - jak dla mnie i moich plecow IDEAL:))) glebokosc blatu (calkowita przewijaka) 76cm, szerokosc blatu (calosci) 120cm.


Na zdjeciu, tam gdzie stoi dmuchany osiolek (nie na sprzedaz...:) oryginalnie sa 2 polki - musielismy je zdemontowac bo nasza mala wspina sie po nich jak po drabinie:) Z tylu jest duza przestrzen rowniez z polka (zdemontowana).

Oczywiscie w komplecie sa wszystkie zaslepki na sruby.


Do sprzedania mamy rowniez lozeczko firmy Gluck (standardowe wymiary 120x60 - 3 poziomy ustawienia dna lozeczka) wraz z materacem o grubosci 12cm (dwustronny lato i zima - kokos i kokos gryka).

Caly zestaw kupilismy NOWY w sklepie Mama i Ja na Grunwaldzkiej. Gwarantuje, ze materac ANI RAZU nie zostal zmoczony - zawsze uzywamy ochraniacza.


Gratis doloze 3 przescieradelka i 3 podklady na materac:)))


Cena okazyjna (do niewielkiej negocjacji:), wszystko razem kosztowalo nas prawie 1400zl.


Tel. 502-904-854


ODBIOR WYLACZNIE OSOBISTY!!!!!!!!


Zapraszam do obejrzenia mebelkow!













[ Edytowany 11 wrz 2011 : 20:34 ]
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System