Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
goosem
29 cze 2011 : 11:47

Zarejestrowany #737
Dołączył: 29 cze 2011 : 11:36
postów: 4
Otóż od jakiegoś czasu niektórzy mieszkańcy osiedla Targo (skrzyżowanie ul. Jednorożca i Koziorożca) "zrobili" sobie skrót przez ogrodzoną część os. RAI. Problem polega na tym, że każdorazowo niszczona jest siatka ogrodzeniowa (kilkukrotnie naprawiana) i zasadzona roślinność. Po prostu chamstwo. Na bezpośrednie uwagi słyszałam teksty typu "nie twoja sprawa" lub "mogę sobie chodzić gdzie chcę". "Dziękuję" za takich sąsiadów, którym nie chce się podejść dosłownie 10 m. dalej i niszczą czyjąś własność i pracę! Wstyd i żenada.

[ Edytowany 29 cze 2011 : 11:48 ]
Powrót do góry
Ludo
03 lip 2011 : 09:01
Zarejestrowany #614
Dołączył: 05 sty 2011 : 18:46
postów: 2
Droga Pani jest taka instytucja, która nie powinna pozostać obojętna na tę kwestię. Wystarczy zgłosić to na policję. I można zrobić to anonimowo - Ma Pani takie prawo i Policja nie ma prawa wyjawić Pani danych. Jeśli dochodzi do niszczenia mienia ma obowiązek interweniować.

policjant
Powrót do góry
DANI
05 mar 2012 : 10:19
Zarejestrowany #929
Dołączył: 05 mar 2012 : 10:04
postów: 4
Witam jestem mieszkancem Osiedla Targo Jesli chodzi o kwesie niszczenia tego ogrodzenia jest to sprawka pana - ktory nie jest mieszkancem naszego osiedla. Mamy z nim rowniez problem poniewaz jakims sposobem zdobyl pilota od naszej bramy wiazdowej i pakuje sobie tu swoje auto niebieskie BMW-coupe.A zmieszkuje w okolicach ul. Antygony. Chetnie zrobil bym z nim porzadek. Pozdrawiam
Powrót do góry
Gregi
22 maj 2012 : 15:59

Zarejestrowany #387
Dołączył: 29 maj 2010 : 12:04
postów: 41
DANI napisał(a) ...
Chetnie zrobil bym z nim porzadek. Pozdrawiam

Zastanawiam się na co jeszcze czekasz? Prawie rok czasu nad tym myślicie. Sadzę, że to jakieś nieszczęśliwe zatargi sąsiedzkie. Niestety. Warto sobie czasem coś wyjaśnić.
Bo być może ten "Pan Zły od BMW" wykupił tam sobie miejsce parkingowe lub wynajął i ma do niego prawo.
Ploty się rozsiewają i powstają niedomówienia.




Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru.
Alfred Hitchcock
Powrót do góry
olika
29 lip 2012 : 14:17

Zarejestrowany #1104
Dołączył: 29 lip 2012 : 12:20
postów: 4
Skoro 10 minut da się zaoszczędzić więc się nie dziwię
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System