Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Mastersi rywalizowali w Oleśnicy


Mastersi rywalizowali
w Oleśnicy


W związku z prężnie rozwijającą się w naszym klubie grupą dla dorosłych, zarówno weteranów mat jak i amatorów już drugi raz startujemy w Mistrzostwach Polski właśnie w tej grupie wiekowej, czyli powyżej 30 roku życia. Turniej ten podzielony jest zarówno na kategorie wiekowe [co 5 lat], jak i wagowe zgodnie z regulaminem PZJudo, czyli począwszy od wagi do 66kg poprzez 73, 81, 90, 100 a skończywszy na wadze powyżej 100kg, gdzie trafiają się różnice w wadze nawet i o 50kg.


Zawody te wpisały się już zatem na stałe w kalendarz zawodów naszego klubu i pod koniec grudnia 2017 roku wylądowaliśmy w podwrocławskiej Oleśnicy, gdzie na macie stanęło prawie 200 zawodników reprezentujących kluby z całej Polski.

Tym razem wyruszyliśmy zwartą ekipą 18 zawodników połączonych klubów AZS AWFiS, Wataha Gdynia, Conrad Gdańsk, Jaguar Gdańsk, Simba Reda, Bushido Kowale, Gwardia Szczytno i Grizzly Gdańsk. Łącznie naszym łupem padło pięć medali złotych, dwa srebrne i trzy brązowe, także całkiem przystojny wynik jak na takich dziadków młodych sercem.

Grizzly Gdańsk reprezentowali Krzysztof Kędziora w kat. wiekowej M4 w wadze do 90 kg [zeszłoroczny Vice Mistrz Polski], który stoczył zwycięsko dwie walki pozwalające mu stanąć na najwyższym stopniu podium. Podobnie Paweł Stopieński [zeszłoroczny Mistrz Polski], który ma za sobą bardzo mocny rok startowy – to był bodajże jego 8 turniej w tym roku – sięgnął po złoto wygrywając dwa pojedynki spośród trzech.

Wszystkie walki odbywały się z dogrywką, więc nasz reprezentant w kat. wiekowej M1 w wadze do 90kg musiał dać z siebie naprawdę szybko. W tej samej kategorii wiekowej reprezentował nas w wadze do 81kg Maciej Grzegorczyk, dla którego był to debiut na jego drodze judo – mimo, że swoją przygodę rozpoczął z naszym sportem we wrześniu tego roku postanowił wystartować i tanio skóry nie oddał – stoczył trzy pojedynki, które mimo niekorzystnego bilansu kosztowały sporo wysiłku jego przeciwników i naprawdę można być dumnym z jego postawy.

W kat. wiekowej M3 w wadze +100kg wystartował jeszcze trener Tomek, któremu dwie wygrane spośród trzech walk umożlliwiły stanięcie na ostatnim, trzecim stopniu podium.

Kolejny start dla tego grupy wiekowej czeka nas 18 marca na własnym terenie, czyli podczas II Otwartej Pomorskiej Ligii Masters i Amatorów w Judo organizowanej przez nasz klub.


Wszytkich dorosłych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z judo, lub po prostu poruszać się w doborowym towarzystwie na treningach z elementami judo, crossfitu, akrobatyki zapraszamy do naszego klubu przy ul. Wodnika 57 w ZSO nr 2 we wtorki i czwartki w godzinach od 19:15 do 20:30 - jak widać po tych zawodach - wiek nie ma znaczenia i w niczym nas nie ogranicza, a na macie można realizować nawet i w wieku już dojrzałym swoje ambicje młodzieńcze! Zapraszamy!

autor zdjęć: Anna Laskowska, http://dekorialove.pl
Pozdrawiamy,
Trenerzy UKS GRIZZLY GDAŃSK

Monika Chróścielewska
Tomasz Chróścielewski
Filip Pawlikowski


środa 03 stycznia 2018 - 11:34:44 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Osowej


plan.jpg

Polecamy firmy / usługi

Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
Nasza szkoła uzyskała
DYPLOM SKUTECZNEJ SZKOŁY

Zajęliśmy I MIEJSCE
w województwie pomorskim a IV
w kraju, w "TESTACH OPERONA".


www.happykidsosowa.pl/OPERON

PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród zaprasza
na piątkowe bufety
z muzyką na żywo.
Ta wyjątkowa uczta rozpoczyna się
o godzinie 17:30.

O subtelne menu,
zadba nasz Szef Kuchni.
Serdecznie zapraszamy

W każdą niedzielę natomiast,
w godzinach od 12:30 do 17:00 proponujemy Państwu bufety,
podczas których serwujemy dania
z różnych stron polski i świata.

STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - HIFU®
galland.jpg
Nieinwazyjny lifting twarzy i ciała urządzeniem ULTRAZONE. Nowoczesna technologia HI-FU w widoczny i skuteczny sposób silnie odmładza i modeluje twarz i ciało.

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni www.kwiaciarnia-cudawianki.pl