Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Przy Centaura powstaną nowe mieszkania


Przy Centaura powstaną nowe mieszkania

Szukasz nowego mieszkania w Osowej? Lokalny deweloper, firma Pomorskie Domy, rozpoczyna właśnie realizację nowej inwestycji mieszkaniowej na rogu ulic Centaura i Koziorożca. Nowa inwestycja Pomorskich Domów powstaje tuż obok dwóch istniejących już budynków, które deweloper zbudował w poprzednich latach - Centaura I i II etap. Jak zapowiada przedstawiciel inwestora, projekt Centaura III będzie wyglądał bardzo podobnie.- Budujemy niewielki, ładny budynek mieszkalny z 25 ustawnymi mieszkaniami i apartamentami. W ofercie znaleźć można mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe w przedziale między 36 a 74 m2. Lokale parterowe wzbogacone będą o zielone ogrody, a do każdego z mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisany jest duży, słoneczny balkon - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


Teren wokół Centaura III zostanie częściowo ogrodzony i stosownie zagospodarowany. Jak zapowiada przedstawiciel Pomorskich Domów, powstaną tu m.in. zewnętrzne miejsca postojowe (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców), nie zabraknie także bujnej zieleni i licznych nasadzeń, a sam budynek wkomponowany zostanie w istniejący drzewostan. Na poziomie -1 powstaną praktyczne komórki lokatorskie.


- Elewacja Centaura III ozdobiona zostanie okładziną z wysokogatunkowego drewna, sporo będzie też detali ze szkła i metalu. Zadbamy także o to, by świetnie wyglądały klatki schodowe. Mamy tu dobre wzory z budynków Centaura I i II, chcemy iść tym śladem - dodaje Dariusz Malottke. - Duże tafle luster, efektowne postery z grafikami nawiązującymi do nazwy całego projektu oraz starannie dobrana kolorystyka, właśnie tak wyglądać będą części wspólne budynku przy ulicy Koziorożca/Centaura.


Warto wspomnieć także o doskonałej lokalizacji, jaką dla swojej nowej inwestycji wybrał deweloper - budynek powstanie tuż przy nowo wybudowanej ulicy Koziorożca. Droga, której budowa jest już na ostatniej prostej, zapewni wyjątkowo sprawną komunikację i zagwarantuje szybki dostęp do wszystkich ważnych elementów infrastruktury miejskiej Osowej. To z całą pewnością podnosi jeszcze wartość mieszkań w tym miejscu i zapewni przyszłym mieszkańcom wysoki komfort życia.

Zgodnie z deklaracją Pomorskich Domów, inwestycja przy Centaura ma być gotowa do zamieszkania w III kwartale 2021 roku. Oferta nowych mieszkań jest już dostępna na stronie internetowej dewelopera.

Opracował: Tomasz Kulpa

Tekst sponsorowany
czwartek 20 sierpnia 2020 - 00:13:00 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Osowej


Polecamy firmy / usługi

maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110
marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Nowa karta menu
Piątkowe kolacje
Niedzielne brunche

Nasza oferta
Taneczne piątki
Imprezy okolicznościowe

Komunie i specjalne ofertySTUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - KERATYNOWY LIFTING
I BOTOX RZĘS
galland.jpg
Zapraszamy na zabieg który mocno podkreśli piękno i czerń rzęs. Odżywi, zregeneruje a także podkręci je pogrubi
i wydłuży

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa,
ul. Nowy Świat 7a, oraz Oriona 1
Rekrutacja 2020/2021
w toku
.. Zapraszamy:
 • do przedszkola
  dzieci urodzone w 2016 i 2017
 • do żłobka
  dzieci urodzone w 2018 i 2019
.. Zapraszamy:
 • Rekrutacja do szkoły
  NOWY ŚWIAT
  KLASY 0-I oraz II-VIII

REKRUTACJA TELEFONICZNA
ORAZ ONLINE
Z A P R A S Z A M Y

PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl