Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE

judo

Młodzi judocy na matach w Koszalinie

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Koszalinie zakończyły się dla nas 90% skutecznością: troje startujących i trzy brązowe medale. Z takiego wyniku możemy być naprawdę dumni. W kat. wag. do 48 kg reprezentowała UKS Grizzly Gdańsk Marysia Stola, która jeszcze przed wakacjami zmagała się z kontuzją kolana a rehabilitację zakończyła dopiero przed paroma dniami. Tym bardziej cieszy trzecie miejsce w tak znaczącym turnieju.
poniedziałek 11 września 2017 - 12:23:59 | Komentarze: 0
piłka nożna

Sukces młodych piłkarzy z Osowej

Kolejny sukces młodych piłkarzy z Osowej. Na Turnieju Polonia Summer Cup 2006 w Lidzbarku Warmińskim, nasi chłopcy zdobyli I miejsce i jednocześnie puchar w grupie Ligi Europejskiej. Turniej odbył się na gościnnych obiektach MKS Polonii Lidzbark 2 września. Pomimo, że turniej trwał 1 dzień każda z drużyn rozegrała co najmniej 8 meczy w układzie 8+1 zawodników, ze spalonymi i wyrzutami z autu.
czwartek 07 września 2017 - 19:33:33 | Komentarze: 0
unihokej

Nabór na zajęcia unihokeja w Osowej

Od wielu lat Osowa znana jest z profesjonalnego szkolenia dzieci i młodzieży. Nasze drużyny są dumą dzielnicy i miasta Gdańska. Od najmłodszych lat dzieci poznają tajniki gry w unihokeja poprzez zabawę i zajęcia ogólnorozwojowe. Dzięki życzliwości pani dyrektor Marioli Cyranek oraz Urzędu Miasta Gdańska od września w SP 81 ruszyły pierwsze klasy usportowione.
środa 06 września 2017 - 12:50:46 | Komentarze: 0
Impreza na orientację

Impreza na orientację wokół Osowej

Wakacje znów skończyły się zbyt szybko! Na szczęście wraca cykl Dzielnicowych Imprez na Orientację HARPUŚ! Klub Harpagan organizuje pierwszego po wakacjach Harpusia - jest to doskonała okazja, by poznać zakątki Gdańska z mapą. 17 września (niedziela) Harpuś odbędzie się w dzielnicy Osowa w Gdańsku. Baza znajdować się będzie na końcu ul. Juraty, bezpośrednio przy wejściu do lasu. Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy!
środa 06 września 2017 - 10:34:02 | Komentarze: 0
unihokej

Zyski i straty osowskiego unihokeja

Powoli szykujemy się do nowego sezonu w unihokejowej ekstralidze. Wiemy też coraz więcej, w jakim składzie Olimpia Osowa przystąpi do tegorocznych rozgrywek. Kilka zawodniczek postanowiło wycofać się z czynnego uprawiania unihokeja, ale są też spektakularne powroty. Trener Piotr Ludwichowski zaznacza, że zwłaszcza jeden z nich będzie wielkim wydarzeniem.
środa 23 sierpnia 2017 - 06:41:16 | Komentarze: 0
unihokej

To był najlepszy sezon dla unihokeistek

Nie da się ukryć, że to był wyjątkowy sezon dla unihokeistek Olimpii Osowa. Nasze zawodniczki zdominowały rozgrywki praktycznie we wszystkich grupach wiekowych. Świadczą o tym tytuły najlepszych w kraju wśród seniorek, juniorek starszych i młodziczek. Do tego dodajmy srebrny medal dla juniorek młodszych. Dziś w restauracji Malinowy Ogród, przyszedł czas na nagrody i upominki podczas uroczystego podsumowania.
wtorek 13 czerwca 2017 - 19:33:48 | Komentarze: 0
piłka nożna

Ostatnie mecze chłopców z Tiki Taki

Za nami ostatnie zawody naszej Gdańskiej drużyny z Osowej oraz Klukowa! Nasi chłopcy w rozgrywkach Mini mistrzostw Deichmanna osiągnęli świetny rezultat 8 zwycięstw, 2 remisów oraz 4 przegranych. Brawo dla Naszych podopiecznych z rocznika 2010/11! W związku z ciągłym rozwojem Naszego utalentowanego zespołu w dalszym ciągu szukamy kolejnych zawodników do wspólnej zabawy!
niedziela 04 czerwca 2017 - 15:44:33 | Komentarze: 0
unihokej

Festyn "Gdańsk Dzieciom" z unihokejem

Tradycją się stała prezentacja unihokeja oraz klubu z Osowej podczas festynu z okazji Dnia Dziecka przy stadionie Energa Gdańsk. Tak jak w ubiegłych latach na dzieci czekała masa atrakcji w postaci gier, zabaw i konkursów. Nie zabrakło również unihokeja. Każdy mógł spróbować swoich sił w slalomie, strzale na bramkę oraz szybkości uderzenia.
niedziela 04 czerwca 2017 - 12:59:15 | Komentarze: 0
piłka nożna

Koniec fazy grupowej Turnieju Deichmanna

Faza grupowa Turnieju Deichmanna powoli zbliża się do końca. Reprezentująca barwy Islandii drużyna z osowskiej Olimpii kontynuuje swój udział. Chłopcy grający na co dzień w szkółce trenera Jacka Grembockiego rozegrali kolejne cztery mecze. Pierwszych dwóch pomimo dzielnej postawy nie udało się wygrać. W pierwszy ulegli Brazylii (5:0), natomiast drugi – z liderem rozgrywek, który zgromadził już komplet punktów – Polską zakończył się wynikiem (9:0).
czwartek 01 czerwca 2017 - 13:13:55 | Komentarze: 0
unihokej

Kolejne złoto osowskiego unihokeja

Ogromnym sukcesem naszego klubu zakończył się sezon 2016/2017. Jeszcze nigdy w historii Olimpii Osowa nie było tak udanego roku, a hasło: mistrz, mistrz Olimpia dobitnie świadczy o dominacji gdańskich unihokeistek. W miniony weekend odbył się ostatni z finałów mistrzostw Polski. W Zielonce pod Warszawą wystartowało 8 najlepszych drużyn wyłonionych z eliminacji regionalnych. A ze złotem, wracamy właśnie MY!
poniedziałek 29 maja 2017 - 17:36:03 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Osowej


twitter.jpg

Polecamy firmy / usługi

STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
galland.jpg
Zabieg pobudza odbudowę kolagenu regenerację naczyń krwionośnych. Spłyca zmarszczki, bruzdy i blizny. Rozjaśnia dotlenia zagęszcza i pojędrnia skórę działa silnie odmładzająco i rewitalizująco a także zwalcza problem wypadania włosów

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni www.kwiaciarnia-cudawianki.pl

Happy_Kids_Osowa.jpg
REKRUTACJA NA
ROK SZKOLNY 2017 / 2018
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
HAPPY BABY, BASEN.


ZAPRASZAMY DO KLASY VII
NASZEJ SZKOŁY

KLASA PIERWSZA
LISTA REZERWOWA


www.happykidsosowa.pl
Nasza szkoła uzyskała
DYPLOM SKUTECZNEJ SZKOŁY
i zajęła II miejsce
w województwie pomorskim w "nowym sprawdzianie szóstoklasisty z operonem".


www.happykidsosowa.pl/OPERON

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
TEXT - KURSY JĘZYKOWE
Zapisz się już teraz!
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Diany 32
leon.jpg
PUB & RESTAURANT
Gdańsk Osowa, Juraty 5
U nas spędzą państwo niezapomniane godziny. Dla kibiców sportowych, przygotowaliśmy kilka telewizorów i projektor dzięki którym będzie można przeżywać najważniejsze wydarzenia.

"Oferujemy Burgery domowe obiady. Organizujemy również imprezy okolicznościowe, jak urodziny,
chrzciny, komunie."

Serdecznie zapraszamy
od wtorku do niedzieli od 15:00
do ostatniego gościa! Tel: 734-071-214, 694-146-091

Zobacz nas na Facebooku

maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera


malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe, spotkania firmowe itd.